1836 Draudzības gājiens// Lilaste – Carnikava//16. februārī

Februāris ir īpašs mēnesis – daba sāk mosties, lai atkal vasarā uzziedētu – tāpat mostamies arī mēs – un esam gatavi uzplaukt mīlestībai.

Daudzinot cilvēku savstarpējās attiecības, draudzību un mīlestību, kas uzplaukst starp sievieti un vīrieti, dosimies īpašā gājienā, kas piemērots pāriem un tiem, kas atvērti jaunām attiecībām – Ceļš ved un Saved!

Gājiena plāns:

Plkst.: 10.18 Startējam no Rīgas ar vilcienu uz Lilasti.
Plkst.: 11.05 Ierašanās Dzelzceļa stacijā “Lilaste”

11.05 Reģistrēšanās, Rīta aplis un iesildīšanās Dzelzceļa stacijā “Lilaste” (pievienojas tie, kas brauc no citas puses)
11.30 Dodamies draudzības ceļā.

Baudot jūras ziemīgo dzestrumu, priežu ēteru (zemāk vari izlasīt par priedes spēku), sniega baltumu, dosimies no Lilastes uz Carnikavu.

Gājējus ceļā sagaida vairāki pārsteigumi un uzdevumi. Nonākuši Carnikavas Novadpētniecības centrā, baudīsim Mīlas dziesmu vakaru, visnotaļ romantiskā atmosfērā, jo mūsu komandas biedrs Mareks Langzams sola radīt sirdi aizkustnošu atmosfēru. (Mareka sirds lieta ir lietām un telpām piešķirt īpašu elpu).

Detalizēta informācija par gājienu sekos dalībniekiem e-pastā. Lai reģistrētos gājienam ir jāaizpilda anketa:

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES

Gājēju skaits gājienā ir limitēts.

Dalības maksa: Pēc tavas brīvas izvēles iepriecinājums gājiena vadītājai (piem., zapcburciņa, šokolāde, ielūgums uz kino, apskāviens, kedunauda vai vienkārši – Paldies)

Te iedvesmai vēl info par Priedi:

Priede
Enerģiju dodoša
Labsirdīgs, bet nedaudz kaprīzs koks. Necieš ļaunumu, ļaunprātību. Pastaiga priežu mežā, īpaši pie jūras, ļoti nomierina; rodas sapratne, ka nav nekas tāds, ar ko nevarētu tikt galā. Pie priedes jādodas laikā no pulksten 6 līdz 21.
Garīgajā un emocionālajā līmenī
Pie priedes vērts doties, kad par daudz emociju, kad ir garīgā krīze un, šķiet, ar problēmām vairs nevar tikt galā. Viņa ar savu neatkarību, cēlumu nes mums mieru, apskaidrību, spēju paskatīties uz problēmām no malas. Priede it kā saka – nelokies kā tārps, netrīci bailēs, ej iztaisnotu muguru, ir augstākas, nopietnākas, cēlākas lietas; esi lepns par to, ka esi uz šīs zemes, ka esi kaut kas tik vērtīgs kā cilvēks. Dāvā harmoniju, miera, brīvības, mīlestības izjūtu.
Fiziskajā līmenī
Attīra sirdi un dvēseli, palīdz tikt galā ar depresiju. Pastiprina organisma vispārējo tonusu un imunitāti, atbrīvo no noguruma, remdē sāpes, sausina gļotādas, atvieglo elpošanu, nomierina sirdi.