Gājiens no Maltas līdz Ēģiptei!

1836 iz/aicina iesoļot Vasarā uz visiem 100!

Malta – Ēģipte.
No 4. – 5. maijam
110 km ar kājām.

Latvijā šķiet viss ir iespējams.

Vai esi kādreiz domājis par būšanu Maltā vai Ēģiptē, varbūt abās vietās vienā nedēļas nogalē – Latvijā to visu var – mums ir sava Malta un sava Ēģipte – tāpēc iz/aicinām Tevi doties 110 km garā divu dienu pārgājienā no Maltas līdz Ēģiptei – uz visiem 100, iesoļojot VASARĀ!

Tu, Tavas domas, Tava apņēmība, spēks, piedzīvojums un pārdzīvojums – tas viss vienā elpas vilcienā zem tavām kājām.

Pirmā diena: Malta – Višķi (55km)
Otrā diena: Visķi – Ēģipte (55km)

Simts un vairāk kilometri, kādam ir pazīstama distance, citam prātam neaptverama. Kuram ir vieglāk?… Tam, kurš ir gatavs sevi izaicināt un dodas ceļā ar prieku un aizrautību!

Jebkuram ir pa spēkam noiet 100 un vairāk kilometrus, viss ir atkarīgs no tā cik ļoti cilvēks vēlas atklāt sevī jaunas robežas, kuras sasniedzot galamērķi katrā atveras ar papildus prieku un spēku. Katrs var paveikt to, ko ļoti vēlas!

Starts: 4. maijā, plkst.: 10.00 no Maltas, tikšanās vieta: Autobusa pietura Maltā (Ceriņu iela)

Pa ceļam baudīsim Zilo ezeru zemi, viesosiemies Karaļu kalnā un aplūkosim Aglonas baziliku.

Nakšņosim Višķos, kur kopā ar vietējiem iedzīvotājiem svinēsim Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu – Balto galdautu svētkus.

Svētdien startēsim 8.00 no Višķiem un dosimies caur Daugavpili uz Ēģipti – ceļā baudot kultūrvēsturisko mantojumu. Atpūtas pauzes apvienosim ar Latvijas iepazīšanu.

Gājējus ceļā pavadīs Tehniskais auto.

Detalizēta informācija par automašīnu transfēru būs gājējiem e-pastos.

Uz gājienu ir iespēja nokļūt arī ar satiksmes autobusu, izmantojot maršrutu: Rīga – Rēzekne; Rīga – Daugavpils un tālāk Rēzekne – Malta vai Daugavpils – Malta (atkarībā, kur nakšno piektdienas vakarā).

Gājienu vadīs 1836 draugs – Oskars Geide

Dalība gājienā tikai reģistrējoties: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciJeFyIiJz_4dfCmy38-bnMJVSQJjeZjUSNJOzbvji1fHehw/viewform

Dalības maksa gājienā:
Pieaugušajiem: 15 eiro (iekļaujot nakšņošanu Višķu tehnikuma dienesta viesnīcā, vakariņas 4.maijā un brokastis 5.maijā, kā arī ziedojumus apskates objektos un tehniskā auto nodrošinājumu);
Bērniem ar savu gultas vietu – 9 eiro
Bērniem (neaizņemot atsevišķu gultas vietu) – 3 eiro

Ja rodas kādi jautājumi – raksti: fonds1836@gmail.com