Tikai tas, kas savu tēvu zemi pazīst, var to patiesi mīlēt!

/A. Kronvalds/

Jau 3 gadu garumā projekts 1836 ir pulcējis cilvēkus, ar neizsīkstošu vēlmi iepazīt Latviju, piedzīvot tās daudzveidību, satikt iedvesmojošus cilvēkus un gūt neaizmirstamas emocijas, mērojot 1836 ceļu gar Latvijas pierobežu.

Pa šiem gadiem jau vairāki apņēmīgi gājēji, gājēju grupas, kā piemēram, Raimonds Požarskis, uzņēmums Amserv, Svētceļotāju grupa Arņa Maziļevska vadībā un skrējējs Dins Vecāns, ir sasnieguši uzstādīto mērķi – Apceļot apkārt Latvijai, izrādot savu mīlestību mūsu Zemei un Tautai.

Ceļš turpinās!

Ekspedīciju gājienu rezultātā ir iepazīti labākie pierobežas ceļi, pa kuriem Apiet Latviju. 1836 komanda aicina doties ceļā jaunus entuziastus, drosmīgos, meklētājus, zinātkāros un savas zemes patriotus.

 

Ik mēnesi aicinām 1836 gājienos, kas tiek organizēti kopā ar mūsu draugu “Jēkaba ceļojumi” (Tuvākais pārgājiens)

Savukārt, interesentu grupām, uzņēmumiem un skolām ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko laiku un ceļa posmu, dodoties ceļā ar mūsu 1836 ceļa ekspertiem, piedzīvojot neatkārtojamu pārgājienu.

Ceļš saliedē, stirpina, māca un bagātina!

1836 pārgājiens būs lielisks saliedēšanās pasākums ar fizisku, mentālu un Latviju izzinošu vērtību jūsu kolektīvam. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties atbilstošāko maršrutu vienā no četriem ceļiem, kas vijas pa Latvijas robežu – Piejūras ceļā, Ziemeļmeitas ceļā (Igaunijas robeža), Māras ceļā (Krievijas robeža) vai Leišmalītē (Lietuvas robeža).

Te neliels ieskats no pārgājieniem, kuros piedalās darba kolektīvi:

Tiekamies Ceļā!

1836 projekta koordinatore:

Inese Krūze

+371 29289859

inese@1836.lv