Fonds 1836 aicina kopīgi piedzīvot Rīgu, dodoties vienas dienas gājienā no Strēlnieka laukuma līdz Mangaļsalas molam, iepazīstot Latviju par 25 km smalkāk!

16. decembrī notiks jau sestais fonda “1836” sadarbībā ar “Jēkaba ceļojumi” rīkotais gājiens, tupinot Apceļot Latviju pa tās pierobežu – aizvien ceļā atklājot ko jaunu un nebijušu.

Šoreiz, aicinām Tevi piedzīvot Rīgu, dodoties ziemīgā pārgājienā pa galvaspilsētas ielām, baudot Ziemassvētku atmosfēru Rīgas ielās, atklājot kultūrvēturisko mantojumu, satiekot iedvesmojošus cilvēkus.

Iepazīsties ar Gājiena norises plānu un PIESAKIES

Svētdien, 16. decembrī:
9:30 Tikšanās un reģistrēšanās Jēkaba Ceļojumu birojā. Atrašanās vieta – https://ej.uz/Jekaba_celojumi

10:00 došanās ceļā, plānots noiet aptuveni 25 km.

Kopīgi dosimies līdz Brīvības piemineklim un iemūžināsim šo mirkli gājēju kopbildē. Tālākais ceļš mūs vedīs Lielo kapu virzienā.

Ceļā gājēji tiek mīļi gaidīti Rocket Bean grauzdētavā uz tasi aromātiskas kafijas –  1836 gājējiem kafija par īpašu –  sirdi sildošu cenu :). Rocket Bean atrodas Miera ielā 29.

No 11:40 – 12:10 Lielajos kapos pie K. Barona un K. Valdemāra atdusas vietas mūs gaidīs Lielo kapu draugs Andris Gobiņš, kurš sniegs nelielu stāstījumu par Lielajiem kapiem un mūsu tautas dižgariem, kuriem šeit ir mūžamājas. Atrašanās vieta – https://ej.uz/lielie_kapi

Tautas varoņi mūs pavadīs arī turpmākajā ceļā  – ceļš vedīs gar Meža kapiem, gar Rīgas Brāļu kapu ansambli, atklājot unikālo kapu arhitektūru, līdz nonāksim Mežparka ainaviskajā vidē. Zināms, ka Rīga ir mūžam mainīga, to piedzīvosim arī ceļā, kur daba mijās ar industriālo Rīgas vidi, tas īpaši izpaudīsies posmā līdz Mangaļsalas Molam.

Pa ceļam plānota pauze ar savām līdzi paņemtajām maizītēm. Sasildīties varēs arī Circle C, Mīlgrāvja iela 10.

Gājiens noslēgums Mangaļsalas molā! Atpakaļ uz Rīgu iet sabiedriskais transports – 24. autobuss, jākāpj pieturā Mangaļsala https://ej.uz/24autobuss_galapunkts Maršruts un laiki – https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/24/b-a

NB!
Dalības maksa: 5 EUR/pers. (senioriem un skolēniem no 16 g.v. – 5 EUR, līdz 16 g.v. – bez maksas);
Dalībniekiem jānodrošinās ar atstarojošiem elementiem ekipējumā, iesakām līdzi ņemt siltu tēju termosā;
Lai izvairītos no rindām un burzmas reģistrācijas laikā, aicinām pārskaitīt dalības maksu un papildus izmaksas pirms pārgājiena ar pamatojumu “Dalības maksa pārgājienam”.
Rekvizīti: SIA “Jēkaba Aģentūra”, Reģ. Nr.40003620095
Bankas konts: Swedbank: LV09HABA0551004187151
PIETEIKTIES GĀJIENAM – https://ej.uz/pieteikties_riga
Gājiena karte – https://ej.uz/karte_riiga